ORKISZ - Osiągnięcia PDF Drukuj Email

1. VI Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich Antoninek 07.06.2008
     Sędzia : H.Stępka
     Klasa : młodzieży
     Ocena : doskonała
     Medal : złoty
     Tytuł   : Zw.Młodzieży
 
2. 40 Jubileuszowa Wystawa Psów Rasowych Gorzów Wlkp.08.06.2008
     Sędzia : W.Misterka
     Klasa : młodzieży
     Ocena : doskonala
     Medal : złoty
     Tytuł : Zw.Młodzieży

3. XVI Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Szczecin 21-22.06.2008
     Sędzia : E.Sobieszczańska
     Klasa : młodzieży
     Ocena : doskonała
     Medal : złoty
     Tytuł : Zw.Młodzieży;Najl.Junior

4. XXIV Krajowa Wystawa Psów Rasowych Zielona Góra 21.09.2008
     Sędzia : M.Bruska
     Klasa : pośrednia
     Ocena : doskonała
     Medal : złoty
     Tytuł : NDPwR , Zw.Rasy(BOB),cwc,III BOG

5. XVI Międzynarowa Wystawa Psów Rasowych Wrocław 27-28.09.2008
      Sędzia : Barbara Larska
      Klasa : otwarta
      Ocena : doskonala
      Medal : srebrny
      Tytuł : Res.CACIB

6. Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych
   z okazji 70 - cio lecia ZKwP Poznań 08 - 09.11.2008
      Sędzia : D.Witkowska
      Klasa : pośrednia
      Ocena : doskonała
      Medal : złoty
      Tytuł : NDPwR,CACIB,cwc


7. IX Barbórkowa Wystawa Psów Rasowych Nowa Ruda 06 - 07.12.2008
      Sędzia : A.Skrzyński
      Klasa : pośrednia
      Ocena : doskonała
      Medal : złoty
      Tytuł : NDPwR,Zw.R(BOB),cwc

8. Wystawa Dżonków 07 - 08.2009
      Klasa : Pośrednia
      Lokata : I
      Medal : Złoty
      Tytuł : Najlepszy Dorosły Pies w Rasie; cwc.

9. Berlin 28.03.2009r.
      Klasa : Pośrednia
      Lokata : I
      Tytuły : Res. CACIB; Anw. Dt. Ch. VDH; Res. CAC

10. Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich MANOWO 01.05.2009
     Klasa : Pośrednia
     Ocena : Doskonała
     Lokata : I
     Medal: Złoty, CWC

11. Regionalny Konkurs Pracy Tropowców ZO PZŁ Poznań Dąbrówka Leśna ,25.04.2009
     Ocena : DYPLOM I STOPNIA
     Lokata : III

12. Wystawa:VII Krajowa Wystawa Psów Ras Myśliwskich ANTONINEK 06.06.2009
     Klasa:Użytkowa
     Ocena:Doskonała
     Lokata: I
     Medal:Złoty
     Sędzia; M.P.Bocianowski
     Tytuły: NDPwR; Zw.Rasy (BOB); BOG VI II; Najpiękniejszy Pies Użytkowy Wystawy III

13. XXVII Krajowa Wystawa Psów Rasowych Drzonków 07.03.2010
     Klasa:Championów
     Ocena:Doskonała
     Lokata: I
     Medal:Złoty
     Sędzia: Maciej Kozber
     Tytuły: Zwycięzca, cwc, BIS Najlepsza Para IV

14. XXIX Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych International Dog Show OPOLE 2010 (CACIB)
     Klasa:Championów (Champion Class)
     Ocena:Doskonała (Exellent)
     Lokata: I
     Medal:Złoty (Gold)
     Sędzia: Dorota Witkowska
     Tytuły: Res.CACIB

15. VIII Krajowa Wystawa Psów Ras Myśliwskich Podlegających Próbom Pracy.Poznań - Antoninek 29.05.2010
     Klasa:Użytkowa (Working Klass)
     Ocena:Doskonała (Exellent)
     Lokata: I
     Medal:Złoty (Gold)
     Sędzia: Maciej Kozber,  Maciej Kozber
     Tytuły: BOB; BOG - I ;BIS - Najpiękniejszy Użytkowy Pies Wystawy - III ; BIS - Najlepsza Para (Best Brace) - III

16. XXXIV Krajowa Wystawa Psów Rasowych Kalisz 13.06.2010
     Klasa:Championów (Champion Class)
     Ocena:Doskonała (Exellent)
     Lokata: I
     Medal:Złoty (Gold)
     Sędzia: Grzegorz Weron
     Tytuły: Zwycięzca (Winner); Zwycięzca Rasy (Best of Breed); BIS Gr.VI FCI - IV Lokata

17. Międzynarodowa Wystawa Psów FCI Prestige 2010 Leszno 05-06.06.2010
     Klasa:Championów (Champion Class)
     Ocena:Doskonała (Exellent)
     Lokata: I 
     Medal:Złoty (Gold)
     Sędzia: Maria Zasada
     Tytuły: Zwycięzca; CACIB; CWC; Zwycięzca Rasy (BOB); BIS Gr.VI FCI Lokata IV

18. XXXIV Krajowa Wystawa Psów Rasowych Kalisz 13.06.2010
     Klasa:Championów (Champion Class)
     Ocena:Doskonała (Exellent)
     Lokata: I
     Medal:Złoty (Gold)
     Sędzia: Grzegorz Weron
     Tytuły: Zwycięzca (Winner); Zwycięzca Rasy (Best of Breed); BIS Gr.VI FCI - IV Lokata

19. Internationale Rassehunde - Ausstellung Bremen 31.07.2010
     Klasa:Championów (Champion Class)
     Ocena:Doskonała (Exellent)
     Lokata: II
     Medal:Złoty (Gold)
     Sędzia: P.Bayersdorf
     Tytuły: Res.CACIB; Club Res.CAC; Res - Anw.CT. Ch.VDH

20. Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych SOPOT 14 - 15.08.2010
     Klasa:Championów (Champion Class)
     Ocena:Doskonała (Exellent)
     Lokata: I
     Medal:Złoty (Gold)
     Sędzia: Sue Bownds
     Tytuły: Zwycięzca (Winner); CWC/CAC; CACIB; W parze ze swą córką SHIMMY Galopująca Fufla - BIS I Lokata NAJPIĘKNIEJSZA PARA HODOWLANA

21. IV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych International Dog Shaw (CACIB) BIAŁYSTOK 28-29.08.2010
     Klasa:Championów (Champion Class)
     Ocena:Doskonała (Exellent)
     Lokata: I
     Medal:Złoty (Gold)
     Sędzia: Andrzej Mania
     Tytuły: Res.CACIB ; CWC/CAC

22. IX Klubowa Wystawa Bassetów Bassets Club Shaw Gołuchów 18.09.2010
      Klasa:Championów (Champion Class)
      Ocena:Doskonała (Exellent)
      Lokata: I
      Medal:Złoty (Gold)CWC/CAC
      Sędzia: N.Luxmoore-Ball
      Tytuły:

23. Klubowa Wystawa Psów Gończych Scenthounds and Related Breeds Club Shaw, Łódż,19.09.2010
      Klasa:Championów (Champion Class)
      Ocena:Doskonała (Exellent)
      Lokata: I
      Medal:Złoty (Gold)CWC/CAC
      Sędzia: M.Musiał
      Tytuły:

24. Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych International Dog Shaw Poznań,07.11.12010
      Klasa:Championów (Champion Class)
      Ocena:Doskonała (Exellent)
      Lokata: I
      Medal:Złoty (Gold)CWC/CAC
      Sędzia: B.Larska
      Tytuły: CACIB; ZWYCIĘZCA (Winner); CWC/CAC; ZWYCIĘZCA POLSKI (Winner of Poland) IV LOKATA (4 place) - BIS Najlepsza Para (Best Brace) ORKISZ Z Gangu Długich/SHIMMY Galopujaca Fufla

25. X JUBILEUSZOWA WYSTAWA PSÓW RAS MYŚLIWSKICH X National Hunting Dog Show Poznań - Antoninek 26.05.2012
      Klasa:Użytkowa (Working)
      Ocena:Doskonała (Exellent)
      Lokata: I
      Medal:Złoty (Gold)CWC/CAC
      Sędzia: M.Musiał
      Tytuły:

26. Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych International Dog Shaw Poznań,07.11.12010
       Klasa:Championów (Champion Class)
       Ocena:Doskonała (Exellent)
       Lokata: I
       Medal:Złoty (Gold)CWC/CAC
       Sędzia: Mrs. B.Larska
       Tytuły: BOB, Zwycięzca (Winner),
       BIS - Gr VI FCI - II lokata
       BIS - Najpiękniejszy Pies Użytkowy (The Best Working Dog) II Lokata

27. KLUBOWA WYSTAWA GOŃCZYCH Scienthounds and Related Breeds Club Shaw Poznań - Antoninek 27.06.2012
       Klasa:Użytkowa (Working)
       Ocena:Doskonała (Exellent)
       Lokata: I
       Medal:Złoty (Gold)CWC/CAC
       Sędzia: M.Musiał
       Tytuły:

28. Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych International Dog Shaw Poznań,07.11.12010
       Klasa:Championów (Champion Class)
       Ocena:Doskonała (Exellent)
       Lokata: I
       Medal:Złoty (Gold)CWC/CAC
       Sędzia: Mrs. B.Larska
       Tytuły: BOB, Zwycięzca(Winner)
                   Zwycięzca Klubu( Winner of Club of Poland)
                  BIS - IV place
                  BIS - The Best Working Dog - II place
                  BIS - The Best Brace - III place (together with RUMBA Galopująca Fufla)